Prodej zabezpečení domů a bytů

 

Daniel Ďurček, zabezpečovací systémy v objektech

Montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů, drátové i bezdrátové systémy, požární kouřové detektory, GSM bezpečnostní kamery, kamerové systémy. Alarmy Jablotron Třinec, Jablunkov, Český Těšín, Havířov a okolí

Třinec-Konská 461, Třinec

E + M plus, spol. s r.o.

Nabízíme montáž a prodej zabezpečovací techniky.

4. května 217, Frýdek-Místek

S-KEY servis, s.r.o.

Nabídka sortimentu bezpečnostních systémů, bezpečnostní a protipožární dveře SHERLOCK, Sortiment je doplněn o bezpečnostní kování, bezpečnostní cylindrické zámky, systémy centrálního a generálního klíče. Služby z oblasti elektronického zabezpečení včetně elektronicky kontrolovaného vstupu do objektu.

tř. T. G. Masaryka 1120, Frýdek-Místek

Ladislav Esterházy, elektrické systémy

Projektujeme a montujeme systémy elektrické zabezpečovací a požární signalizace, kamerové systémy, systémy kontroly přístupu a další doplňkové systémy. Dále provádíme na těchto zařízeních servis, kdy nabízíme nepřetržitou servisní pohotovost s výjezdem technika do 6-ti až 24 hodin dle servisní smlouvy.

Wolkerova 1595, Frýdek-Místek

Jan Selník, mechanické zabezpečení

Působnost firmy je směřována do oblasti nabídky produktů a služeb pro mechanické zabezpečení od projektové dokumentace po konečnou realizaci a následný servis. Hlavní specializací je nabídka sortimentu bezpečnostních systémů.

tř. T. G. Masaryka 1120, Frýdek-Místek

Tomáš Byrtus, kamerové systémy

Bezpečnostní, kamerové, přístupové systémy. Kompletní dodávky a montáže slaboproudých a silnoproudých zařízení určené nejen pro občanskou výstavbu.

Staříč 53, Staříč

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?