Prodej tepelné techniky pro bydlení

 

A&A, výroba, obchod a servis, s.r.o.

Obchodní zastoupení americké firmy Tempstar, prodej, instalace a servis tepelných čerpadel založených na principu vzduch/voda a vzduch/vzduch. Prodeja instalace japonských tepelných čerpadel Mitsubishi ZUBADAN.

Kozlovice 587, Kozlovice

Revolt, s.r.o.

Zateplování rodinných a panelových domů, dodávání venkovních a vnitřních parapetů a solárních panelů. Držitel certifikátů ISO 9001:2000, ISO 14001:2005 a OHSAS 18001:1999.

Třinec-Oldřichovice 738, Třinec

MBTerm-krby s.r.o

Dovozce a velkoobchodní prodejce produktů firem: Kratki. pl - teplovodní krbová vložka Maja, Zuzana, Amelie.. a příslušenství -ocelové teplovodní krbové vložky s litinovým roštem a litinovými dvířky, Spiroflex sp.z o.o.- nerezové kouřovody, ventilační rozvody, nerezové komínové systémy, Tarnava.

Třinec-Konská 32, Třinec

SEFEN spol. s r.o.

Nabízíme výrobky : * topidla předních francouzských výrobců Airelec, Atlantic a Campa, * regulaci firmy Flash (Francie), * dveřní clony a další sálavé a ventilátorové topné jednotky firmy Frico (Švédsko) a * tepelná čerpadla a ohřívače vody firmy Stiebel Eltron (Německo).

Na podvolání 3292, Frýdek-Místek

Jan Zajíc - KRBY KAMNA příslušenství

Firma nabízí krbových vložek, kamen a příslušenství od celé řady českých i zahraničních dodavatelů. Provádíme rovněž stavby vnitřních krb...

1. máje 122, Třinec

Ing. Aleš Kielar, krbové měchy

Výroba a prodej krbových měchů z masivního dřeva a kůže.

Lučina 388, Lučina

Petr Téma, kotle značky Vigas

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem kotlů na dřevoplyn značky Vigas. V nabídce jsou nerezové a litinové kotle na dřevoplyn, ekologické kotle na peletky, solární panely a příslušenství.

Lhotka 176, Lhotka

Jan Kavka - zámečnictví - instalatérství

Dodáváme a instalujeme kvalitní nerezové ohřívače vody, kotle na tuhá paliva, litinové kotle a automatické kotle na uhlí, biomasu a dřevěné peletey. Montáže tepelných čerpadel a podlahového vytápění.

Nádražní 684, Paskov

Zbyhněv Labaj - Monex

Výroba a prodej regulační techniky pro výrobce automatických kotlů na spalování uhlí.

Smilovice 100, Smilovice

Jan Kubo - Kuboterm

Projekce, dodávka, montáž, servis a revize kotlů a krbů na tuhá paliva. Prodej náhradních dílů.

Hnojník 327, Hnojník

Ing. Gabriel Andreánszky - firma Gabo

Provoz obchodu s plynovými spotřebiči.

Hnojník 53, Hnojník

FENSTER SYSTÉM, s.r.o.

Široká nabídka nové generace krbů bez komínu.

Hlavní třída 96, Frýdek-Místek

Remer, s.r.o.

Realizace zakázek v oblasti obnovitelných zdrojů energie - tepelná čerpadla, fotovoltaika, solární ohřevy, kotle na biomasu, tepelné energetika - turbíny, předávací stanice tepla a komunální sféra jako plynové kotelny, vytápěcí systémy apod.

Hřbitovní 429, Třinec

Hamont - Contracting and Trading, spol. s r.o.

Firma prodává a montuje ekologické řešení problémů s vytápěním či získáním energie. Kotelní jednotky splňují nejpřísnější emisní normy a jsou tedy možným řešením zlepšení čistoty nejen ovzduší, ale životního prostředí vůbec.

Sedliště 227, Sedliště

Jaroslav Krpel, servis a revize plynových kotlů

Prodej, záruční a pozáruční servis, revize a roční prohlídky veškerých plynových kotlů. Prodej a servis spotřebičů Fagor, Aspes, Elektrolux a Amica.

Sedliště 325, Sedliště

Zdeněk Skokan - kovář a podkovář

Poradenská služba a návrhy vytápění rodinných domů, zakázková výroba litinových dílů a prodej krbových kamen a vložek, sporáků, kotlů ÚT, skel a dvířek otevřených ohnišť a náhradních dílů.

Baška , Baška

Zdeněk Skokan, krbová kamna

Nabídka krbových kamen ocelových, kachlových, litinových, také krbových vložek v oceli i litině, sporáků na tuhá paliva a kotlů na tuhá paliva.

Baška 54, Baška

BIOPAL Technologie, spol. s r.o.

Výroba a prodej kotlů pro ústřední topení na biomasu.

Zátiší 3249, Frýdek-Místek

Úsporné vytápění s.r.o.

Tepelná čerpadla vzduch voda - úsporné vytápění pro rodinné domy na klíč. Tepelné čerpadlo vzduch voda je jediný bezobslužný zdroj tepla, který pracuje za rozumné provozní náklady. Doba montáže systému vzduch voda v rodinném domě je od 1 do maximálně 3 dnů.

Jarošovská 528, Jičín

 

Tepelná čerpadla Mach jsou kvalitní česká tepelná čerpadla s dlouhou životností. Jsou to v podstatě topná zařízení (stejně jako plynový kotel, kotel na uhlí, elektrokotel), která část své energie berou z okolního prostředí - ze vzduchu, z vody, ze země. Více informací najdete na stránkách Tepelná čerpadla Mach.

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?