Prodej tepelných čerpadel

   

  A&A, výroba, obchod a servis, s.r.o.

  Obchodní zastoupení americké firmy Tempstar, prodej, instalace a servis tepelných čerpadel založených na principu vzduch/voda a vzduch/vzduch. Prodeja instalace japonských tepelných čerpadel Mitsubishi ZUBADAN.

  Kozlovice 587, Kozlovice

  SEFEN spol. s r.o.

  Nabízíme výrobky : * topidla předních francouzských výrobců Airelec, Atlantic a Campa, * regulaci firmy Flash (Francie), * dveřní clony a další sálavé a ventilátorové topné jednotky firmy Frico (Švédsko) a * tepelná čerpadla a ohřívače vody firmy Stiebel Eltron (Německo).

  Na podvolání 3292, Frýdek-Místek

  Remer, s.r.o.

  Realizace zakázek v oblasti obnovitelných zdrojů energie - tepelná čerpadla, fotovoltaika, solární ohřevy, kotle na biomasu, tepelné energetika - turbíny, předávací stanice tepla a komunální sféra jako plynové kotelny, vytápěcí systémy apod.

  Hřbitovní 429, Třinec

  Úsporné vytápění s.r.o.

  Tepelná čerpadla vzduch voda - úsporné vytápění pro rodinné domy na klíč. Tepelné čerpadlo vzduch voda je jediný bezobslužný zdroj tepla, který pracuje za rozumné provozní náklady. Doba montáže systému vzduch voda v rodinném domě je od 1 do maximálně 3 dnů.

  Jarošovská 528, Jičín

   

  Kvalitní tepelná čerpadla Mach můžete zakoupit přímo u výrobce - Prodej tepelných čerpadel. Jde o česká tepelná čerpadla s dlouhou životností vyhovující vysokým standardům na uživatelský komfort.

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?